Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

Зв’язав матері руки: у Києві вгамували дебошира


У столиці правоохоронці склали протокол на чоловіка, який під час сварки ременем зв’язав матері руки. Після оформлення адміністративних матеріалів поліцейські мобільної групи протидії домашньому насильству провели із кривдником профілактичну бесіду з метою недопущення таких випадків, а лікарі надали жінці необхідну допомогу.

До поліції Києва надійшло звернення від жінки, яка повідомила про сімейну сварку брата з матір’ю у квартирі на вулиці Митрополита Липківського. За вказаною адресою негайно виїхала мобільна група з реагування на факти домашнього насильства для встановлення обставин інциденту.

По прибуттю правоохоронці встановили, що між жінкою та 36-річним сином виникла суперечка, у ході якої родич вирішив "заспокоїти" матір і ременем від дорожньої сумки зв’язав їй руки. Працівники поліції негайно втрутилися в ситуацію: вгамували дебошира, а 62-річній потерпілій викликали лікарів, які надали їй необхідну медичну допомогу на місці.

На правопорушника співробітники Солом’янського управління поліції склали протокол за статтею 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також винесли терміновий заборонний припис. Окрім цього, поліцейські провели з чоловіком профілактичну бесіду стосовно недопущення подібних інцидентів.

(!!!)
Поліцейські нагадують, що у випадку протиправних дій у родині повідомити про злочин можна, зателефонувавши на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 0 800 500 335 (для стаціонарних телефонів) та 116-123 (для мобільних телефонів), безкоштовну «гарячу» лінію для жертв домашнього насильства 15-47 (цілодобово) та отримати безоплатну правову допомогу за номером 0 800 213 103 (цілодобово) або за телефоном 102. 

"Погляд" писав, що за минулу добу у столиці скоєно 229 злочинів, у 36 випадках підозрювані особи встановлені.