Зустріч у Вишгороді: активісти розповідали про корупцію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/smag1.jpg)
Представники громадськості Київщини під час спілкування з народним депутатом Ольгою Василевською-Смаглюк та начальником Головного управління Національної поліції області Андрієм Нєбитовим звернули увагу на кричущі факти порушення законодавства
Сьогодні, 14 лютого, у Вишгороді відбулася зустріч народного депутата від 96 округу Ольги Василевської-Смаглюк та начальника Головного управління Національної поліції Київської області Андрія Нєбитова з громадськістю низки районів Київщини - Вишгородського, Бородянського, Іванківського, міста Бучі. Основною темою зустрічі була стурбованість громадян рівнем корупції на місцях. Люди не лише просили правоохоронців діяти активніше. А й нарікали на відсутність реакції поліції на низку випадків.
Зокрема, вкотре дискутувалась проблема муніципального транспорту у Вишгороді, і говорилось про те, що потрібно, врешті. Встановити істину – нові автобуси придбала міськрада чи старі за ціною нових.
Також говорилось про нелегальні перевезення з Вишгорода до Києва, які правоохоронці «не помічають». Зокрема, депутат Вишгородської міської ради Валерій Виговський зауважив, вже три роки у місті діє нелегальний маршрут, який курсує від ЖК «Ярославичі» у Вишгороді до столичної станції метро «Почайна», але його ніхто «не помічає». Кілька років тому була пропозиція зробити маршрут легітимним але ніхто не відреагував. А ось очільник обласної поліції пообіцяв відреагувати і зазначив, що для вирішення проблеми потрібно задіювати, окрім інших правоохоронних підрозділів, патрульну поліцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/sman2.jpg)
Представники Вишгородського, Бородянського та інших районів розповідали про те, що на території районів діють підприємства, які наносять шкоду довкіллю або у незаконний спосіб використовують надра, але на це належної реакції правоохоронців немає.
Загалом фактів, у яких вбачається корупційна складова, було названо немало, і учасники зустрічі покладали сподівання на належну реакцію поліцію. Втім, дехто на місцеву поліцію вже не сподівається, і вважає, що тільки зміна керівництва поліції може змінити ситуацію.
Загалом, перелік питань, на які громадськість звертала увагу очільника поліції області, був досить широким. Ольга Василевська-Смаглюк висловила сподівання, що активність поліції після зустрічі посилиться. Андрій Нєбитов пообіцяв вжити дієвих заходів для встановлення істини, і попросив активістів не збавляти громадський тиск і контроль. Також він повідомив про те, що можлива зміна керівників районних відділів поліції кількох районів. «Лише у зв’язці поліції, громади і місцевих органів влади потрібно вирішувати проблеми», зазначив він.