Зупинка замість рослин: у Боярці зрізали 50-річні дерева
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Boyarka-dereva-1-1500x2000.jpg)
У Боярці комунальні служби зрізали дерева, яким було більше 50 років, задля зупинки.
Про це написала у соціальній мережі Facebook Olena Bilyk.
"Що я розлючена - не сказати нічого. Прямо зараз працівники ЖЕКу знищили дерева, які росли понад 50 років і хоч якось захищали від дорожнього пилу, бруду, та газів. На моє питання: "кому заважали ці дерева?"– відповіли: "що тут буде зупинка". Хлопці морозилися, морозилися і не згадали, хто прислав бригаду. У диспетчерській теж не знають. Класно працюють, правда?!" – наголосила боярчанка Olena Bilyk.
Думки жителів розділилися. Одні висловлюють обурення, інші – підтримують таку ініціативу, пояснюючи це тим, що буревій ламає високі дерева, а ті, у свою чергу, пошкоджують дроти та можуть травмувати перехожих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Snymok-ekrana-2020-07-15-v-18.12.17.png)
Нагадаємо, як повідомляв "Погляд", у Баришівському районі чоловік вирубав дерева на майже 300 тис. грн.