Новини
Україна
Війна з Росією

ЗСУ: на Донбасі українські військові збили п’ять літаків та вертоліт

24.02.2022
Об'єднані сили дають відсіч збройним силам РФ.

ЗСУ: на Донбасі українські військові збили п’ять літаків та вертоліт - зображення

За інформацією командування  Об’єднаних Сил, сьогодні, 24 лютого, у районі проведення ОС збито 5 літаків та вертоліт агресорів. Про це повідомили на Facebook-сторінці Генерального штабу Збройних Сил України.

"Об'єднані сили дають гідну відсіч збройним силам РФ. Військові підрозділи на своїх позиціях. Противник несе втрати. Зберігайте спокій та вірте в українських захисників".

Генеральний штаб ЗСУ

Сьогодні, 24 лютого, в Україні вводять воєнний стан у зв’язку з початком Росією війни. Рано вранці Росія здійснила удари по нашій військовій інфраструктурі та наших прикордонниках. У багатьох містах України було чутно вибухи.

Нагадаємо, вчора надвечір розвідка США повідомила, що наступ Росії може відбутися найближчим часом. Тоді йшлося про те, що планується повномасштабний наступ на територію України впродовж наступних 48 годин.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.