#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Зросли надходження від земельного податку до місцевих бюджетів Київщини

16.04.2020 Косянчук Інна 0

За три місяці цього року надходження від плати за землю становили майже 367 млн грн, а це  на 11 відсотків більше порівняно з минулим роком

Як поінформував в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Орест Вітик, за три місяці 2020 року  року до місцевих бюджетів сплачено майже 3️6️7️ мільйонів гривень плати за землю.  Це на 3️6️ млн грн, або на 11% більше, ніж було торік за цей же період.  За категоріями платників – юридичні особи-землекористувачі перерахували 329,5 млн грн (динаміка росту до 2019 року – 11% або 32,4 млн грн). Фізичні особи спрямували до бюджету 37,3 млн грн, що більше минулорічного показника на 3,5 млн грн.

Про це повідомила ДПС у Київській області, деталізувавши, що найбільші суми зі сплати земельного податку надійшли від суб’єктів господарювання, чия діяльність зосереджена на території Бориспільського управління – 61,8 млн грн, Білоцерківського та Києво-Святошинського – 60,4 та 51,6 млн грн відповідно.

«Нагадуємо, що за період з 01 березня по 30 квітня 2020 не нараховується і не сплачується плата за землю за земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності. Оскільки зміни, внесені Законом №533 до Податкового Кодексу, передбачають що звільнення стосується лише земельних ділянок, які використовуються у господарській діяльності, то на фізичних осіб – громадян, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, це звільнення не розповсюджується», йдеться у повідомленні.