Зранку 22 січня Київщину та столицю оповиє туман
![Зранку 22 січня Київщину та столицю оповиє туман Зранку 22 січня Київщину та столицю оповиє туман - зображення](/storage/resized/lg/news/9848c6f7-cbea-40fb-ad9b-86877b3cc964/22_tyman2.jpg)
Синоптики попереджають мешканців Київщини та столиці про небезпечні метеорологічні явища в останній день тижня. Вночі та вранці 22 січня туман, видимість 200-500 м, повідомляє Укргідрометцентр.
В пристоличному регіоні оголошено перший, жовтий, рівень небезпеки, адже такі погодні умови можуть призвести до погіршення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.
![Зранку 22 січня Київщину та столицю оповиє туман Зранку 22 січня Київщину та столицю оповиє туман - зображення](/storage/resized/lg/news/9848c6f7-cbea-40fb-ad9b-86877b3cc964/22_tyman.jpg)
Фахівці рекомендують водіям під час керування автомобілем у тумані дотримуватися наступних порад:
знизити швидкість руху;
за наявності протитуманних фар увімкнути їх разом із ближнім світлом;
тримати безпечну дистанцію з іншими автомобілями
при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію;
уникати різких маневрів на дорозі.
Натомість пішоходів закликають бути уважними, одягати світловідбивні елементи – флікери, аби бути помітними для водіїв під час туману та у темний час доби.
Як писав "Погляд" напередодні, 21-22 січня до України прийде похолодання. Зокрема зазначалося, що в неділю в Україні сухо повсюди, хіба що тумани можуть збільшувати вологість повітря.
Нагадаємо, при цьому останніми днями в столиці зафіксували чергові температурні рекорди. Проте, як писав "Погляд" раніше, це не єдиний температурний рекорд цьогоріч. 1 січня у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря склала +10,3°С. А загалом в перший день 2023-го року в Україні було встановлено 64 метеорологічні рекорди.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.