Новини
Вишгород
Розшук
Київщина-суспільство

Зникла з собакою: на Вишгородщині розшукали бабусю


9 грудня до Вишгородського відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення бабусі у селі Хотянівка. Зі слів рідних, жінка не завжди у змозі орієнтуватися у часі та просторі, і зникла разом зі своїм псом.

фото Вишгородський відділ поліції

На пошуки 70-річної жінки були задіяні місцеві правоохоронці, кінологи зі службовою собакою та небайдужі жителі, повідомляє Вишгородський відділ поліції.

фото Вишгородський відділ поліції

Завдяки такій співпраці стареньку розшукали та повернули рідним. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує. Правоохоронці щиро вдячні всім, хто не залишився осторонь чужої буди та долучився до пошуків. Особливу подяку вони висловлюють дівчині, завдяки якій і знайшлася старенька.

Родичі бабусі також із вдячністю згадують жінку, яка не лишилась байдужою до чужого горя. І звісно, окремих теплих слів заслужив вірний собака, який не покинув хазяйку та зрештою привів до неї допомогу.

Раніше «Погляд» повідомляв, що патрульні Білої Церкви розшукали неповнолітню дівчину. Читайте також про те, що на Київщині розшукують матір з дітьми.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини - обов'язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.