#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Всесвіт

Знайдено 24 екзопланети, більш придатні для життя, аніж Земля

07.10.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Наша планета займає далеко не перше місце в рейтингу найбільш ідеальних місць для життя.

Фото: pixabay.com

Вчені з Університету штату Вашингтон провели дослідження всіх відомих екзопланет, щоб знайти ті, умови яких можуть буть навіть кращими за наші. В результаті дослідникам вдалося знайти 24 таких світи, як повідомляє Futurism.com. Робота на цю тему була опубліковано у виданні Astrobiology.

Тож, коли мова заходить про ідеальний світ, Земля займає лише 25-е місце в рейтингу відомих планет. Перед нашою блідо-блакитною точкою знаходиться дві дюжини екзопланет, які схожі на Землю, але з потенційно більш м'якими умовами. Вчені вважають, що ці небесні тіла можуть бути головними кандидатами в пошуках інопланетного життя.

Проте також зазначається, що дослідження не гарантує, що на цих планетах точно існує життя – лише підводить нас до думки про те, що на них біологічне життя може виникнути і «процвітати з меншими труднощами, ніж тут».

Нагадаємо, на початку осені стало відомо, що серед 10 млн зірок вчені не знайшли ознак позаземної цивілізації.