Новини
Україна
Новини Київської області
Анонси
Суспільство
Новини світу
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Зміни руху транспорту: в Києві відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів


kievvlast.com.ua

23 листопада у зв’язку з масовими заходами до Дня пам’яті жертв голодоморів у Києві змінять рух міського пасажирського транспорту.

Це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

13:00-15:00
Рух автобусів №№24, 62 буде організовано за маршрутом: від Національного музею історії України в II Світовій війні та Ботанічного саду до стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського.

Автобуси маршруту №114 курсуватимуть на ділянках від вул. Милославської до Поштової площі та від залізничного вокзалу «Центральний» до Софійської площі.

Із 16:00 до закінчення заходів
Рух тролейбусів маршруту №38 буде організовано від ст. м. «Видубичі» до бульвару Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

Рух автобусів маршруту №24 буде організовано від залізничного вокзалу «Центральний» до вул. Грушевського за власним маршрутом, далі вул. Московська – вул. Цитадельна – вул. Лаврська – Національний музей історії України в II Світовій війні.

Автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №520 буде організовано за наступною схемою: ст. м. «Видубичі» – Залізничне шосе – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Євгена Коновальця – вул. Михайла Задніпровського – вул. Генерала Алмазова – вул. Цитадельна – вул. Лаврська – Національний музей історії України у II Світовій війні.

Автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №470 – за схемою: вул. Ягідна – просп. Науки – бульвар Дружби Народів – б-р Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Цитадельна – вул. Лаврська – Національний музей історії України в II Світовій війні.

Нагадаємо, що участь у згаданих заходах візьме й Президент України Володимир Зеленський.