#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство

Змінити місця проживання в декілька кліків: у Дії готують до запуску нову послугу

10.12.2021
Більше не потрібно буде стояти в чергах та оббивати пороги.

Змінити місця проживання в декілька кліків: у Дії готують до запуску нову послугу - зображення
Фото: Дія

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка дозволить змінювати місце свого фактичного проживання онлайн на порталі Дія, про це повідомили на Урядовому порталі.

Як повідомляв «Погляд», бета-тестування нової опції запустили на початку грудня. Нововведення дозволяє отримати послугу за один робочий день, без відвідування держустанов, довгих черг та збору документів.

«Скоро це можна буде зробити в декілька кліків. Потрібно буде лише заповнити заявку на порталі Дія та підписати її електронним підписом. Після цього ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. Тоді можна буде згенерувати оновлену електронну довідку ВПО у застосунку Дія. Ходити в органи соціального захисту або ЦНАП, якщо у вас є електронна довідка ВПО, – непотрібно. Готуємо послугу до запуску».

Мінцифра

Нагадаємо, сьогодні в Бучі відкриють центр «Дія.Бізнес», де підприємці зможуть отримувати безкоштовні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.