#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Фастів
Суспільство
Культура
Події

Зіркові гості "Палієвої Осені" у Фастові

16.09.2021

Зустріч із видатними письмениками всеукраїнського рівня відбудеться на Літературно-мистецькому фестивалі "Палієва Осінь" у Фастові, 25 вересня. Серед яких буде Василь Шкляр, Мирослав Дочинець, Макс Кідрук та Любко Дереш.

Організатори анонсували оновлений Літературно-мистецький фестиваль "Палієва Осінь" як головну літературну подію року у Фастові , і на Київщині. Фестиваль відбудеться вдруге.

Василь Шкляр — один з найвідоміших сучасних українських письменників, журналіст і політичний діяч. Володар премій Коронація слова, Золоте перо, лауреат Шевченківської премії. Його називають батьком українського бестселера.

Мирослав Дочинець — володар Шевченківської премії , філософ , видавець , журналіст. Один із найпопулярніших письменників Фастова за версією бібліотеки Палацу Культури

Макс Кідрук — письменник, мандрівник , радіоведучий. Людина, на чиїх виступах ви можете почути жарти не гірше стендаперських.
Людина, що навчила африканців говорити українською, а українців українською- читати . Бо можна відкрити книгу нашого гостя на 5 хвилин - і загубитися на три години часу.

Любко Дереш - епатажний і цікавий. Один із найвідоміших сучасних українських авторів. "Золотий письменник" України.
Любомир не лише пише, а й успішно вчить писати інших. Тому його буде цікаво побачити не лише читачам, а й авторам-початківцям.

Нагадаємо, що фестиваль "Палієва Осінь" проходив в 2019 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.