#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

Житлові будинки в Українці атакують блохи

17.07.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Декілька будинків по місту постраждали від нападу блох. Все це тому, що в Українці дуже застарілий житловий фонд. У підвалах та підсобних  приміщеннях сирість та запущеність. Підприємство по обслуговуванню житла поступово почало вирішувати цю проблему. 

   Працівники ПОЖ за проханням мешканців розпочали дезінсекцію підвальних приміщень. Зараз належним чином вже проведена робота у будинках за адресою Дніпровський проспект, 1,8,9,12. 

   Сантехніки ПОЖ перевіряють усі будинки і готові усюди провести травлю блох. Отже відомо, що ці комахи розмножуються в сирих підвалах, але не проти поселитися і у квартирах багатоповерхівок. Від чого страждають вже діти та дорослі, особливо ті, що мешкають на нижніх поверхах. 

  Наразі дезінсекцію проводять по заявкам громадян, або з поради сантехніка, який щодня перевіряє підвали. Працівники ПОЖ запевняють, що жодна тваринка не постраждала, адже отрута розпилюється тільки тоді, коли працівник впевниться, що у підвалі немає кішок та собак.