Новини
Ірпінь
Васильків
Кримінальні новини

Жителя Ірпеня, який зґвалтував неповнолітню у Василькові, судитимуть

15.07.2019 Надiя Проценко 0

Покарання у виді від 3 до 7 років позбавлення волі обиратиме суд для 49-річного мешканця м. Ірпінь Київської області за зґвалтування ним у Василькові неповнолітньої дівчини.

Жителя Ірпеня, який зґвалтував неповнолітню у Василькові, судитимуть

Подія сталася 9 жовтня 2018 року. Чоловік, проїжджаючи повз приміщення одного з ресторанів у м. Васильків, побачив на узбіччі неповнолітню дівчину, яка зупиняла транспортний засіб, що рухався в напрямку її місця проживання. Він зупинив свій автомобіль та запропонував потерпілій підвезти, на що вона погодилась та сіла до салону автомобіля. Під час спілкування з неповнолітньою у зловмисника виник прямий умисел на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом з останньою.

Щоб здійснити свій злочинний план, чоловік звернув транспортний засіб до безлюдного місця (до поля) та почав погрожувати дівчині застосувати до неї насилля в разі непокори. Продемонстрував їй предмет, зовні схожий на ніж, що змусило неповнолітню підкорятись будь-яким його наказам. Продовжуючи свої злочинні дії, ґвалтівник задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом.

За даним фактом було порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 153 України, тобто задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства та погрози його застосування, вчинене щодо неповнолітньої. Наразі досудове розслідування за процесуального керівництва Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинувачений перебуває під вартою. Йому загрожує перебування за гратами від трьох до семи років.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Ілюстрація з інтернет-ресурсів