#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Буча
Кримінальні новини

Жителька Бучі розповсюджувала порнографічні відео

15.08.2020 0 Оксана Кириленко 0

Тепер їй загрожує строк від трьох до семи років з позбавленням волі.

Ціна одного такого відео становила 1500 гривень.

Про це повідомляє Поліція Київської області.

32-річна громадянка створила приватний канал в одному з месенджерів мережі інтернет, де на «замовлення» користувачів збувала та розповсюджувала контент порнографічного характеру.

Після надходження оплати на картку жінка надсилала приватним повідомленням фото та відеозаписи порнографічного характеру користувачам каналу.

«Упродовж трьох місяців оперативники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини спільно зі слідчим відділом Ірпінського відділу поліції та за процесуального керівництва місцевої прокуратури документували протиправну діяльність зловмисниці»,- розповіли правоохоронці.

Також за ухвалою суду правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання жінки, де вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, гроші та інші предмети злочинної діяльності, які використовувались для знімання фото та відео роликів порнографічного характеру.

Речові докази направлені на експертні дослідження.

Поліція встановлює осіб причетних до підтримання та функціонування забороненого «бізнесу».

Раніше «Погляд» пиcав, що в Бучі у нетверезої матері тимчасово вилучили дітей.