Жителька Борисполя скаржиться на постійний свинячий крик
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/inx960x640.jpg)
07 серпня у м. Борисполі перший заступник міського голови Микола Корнійчук та заступник міського голови Дмитро Гопанчук провели спільний особистий прийом громадян.
Із питанням забою свиней звернулася жителька вулиці Південної. Справа в тому, що її сусід займається продажем м’яса тому заявниця страждає від постійного свинячого крику під час забою та переконана, що м'ясо з цих тварин перебуває у антисанітарних умовах, а це може зашкодити здоров’ю людей, що його вживають.
Крім того, відходи від тварин сусід зкидає у озеро, що поблизу. Заступник міського голови Дмитро Гопанчук повідомив, що на місце виїжджали комісійно представники відділу благоустрою та землекористування, а також представники Держпродспоживслужби, під час якого заявниці порадили зробити відбір проб грунту, води та повітря, а після цього вона має право звернутися до суду.