Жителів Бучі 21 березня запрошують на акцію з висадки дерев
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583500709743.jpg)
21 березня у місті Буча на Київщині, як і в інших населених пунктах України, відбудеться всеукраїнська акція "Озеленення України: мільйон дерев за 24 години". Про це повідомляється в офіційному запрошенні на подію у Фейсбук.
Бучанська міська рада запросила громадські організації, підприємства, установи та небайдужих жителів міста до цього масштабного еко-флешмобу.
Долучайтеся і ви! На сайті www.becity.com.ua обирайте свою місію у цьому проєкті: волонтер, фінансовий партнер або учасник та заповнюйте відповідну форму.