#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Вишневе
Події

Жителі Вишневого та Крюківщини можуть також здати ялинки на переробку: адреси

13.01.2022
На території міської громади відкрили пункти утилізації ялинок, сосен, смерек та інших дерев. Вони працюватимуть майже місяць.

Жителі Вишневого та Крюківщини можуть також здати ялинки на переробку: адреси - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили на фейсбук-сторінці міської громади, пункти прийому ялинок будуть відкриті до 10 лютого з 07:00 до 21:00 години.

"Запрошуємо всіх долучитися до "екологічної традиції", яка діє у багатьох містах України, – здати ялинки, сосни, смереки на переробку", – йдеться у дописі.

Приносити дерева можна за адресами:

  • місто Вишневе, вулиця Європейська, 13 (навпроти ЖЕКу №1);

  • місто Вишневе, вулиця Першотравнева, 9 (майданчик біля будинку);

  • село Крюківщина, вулиця Балукова, 10а (біля колишнього приміщення "Нової пошти").

 Раніше повідомлялося, що в Ірпені та Бучі відкрили пункти прийому ялинок на утилізацію. Новорічні дерева, які жителі здадуть у такі пункти, відправлять на переробку і потім подрібнять на щепу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.