Новини
Суспільство

Жінки Київщини можуть отримати гроші на відкриття власної справи

До участі у ньому запрошуються жінки віком від 18 до 54 років, які проживають в Київській та Житомирській областях.

Жінки Київщини можуть отримати гроші на відкриття власної справи - зображення
Фото: Pexels

За ініціативи Міжнародної організації праці в області проводиться проєкт пілотування моделі організації дитячих садочків на дому, документування досвіду та розробки рекомендацій для подальшого поширення кращих практик. До участі у ньому запрошуються жінки віком від 18 до 54 років, які проживають в Київській та Житомирській областях.

Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.

Зазначається, що на основі конкурсного відбору буде обрано 30 учасниць, що приєднаються до першої когорти жінок-новаторок, які формуватимуть майбутнє сфери послуг догляду та розвитку дітей раннього віку на дому в Україні. Навчальний курс включатиме основні аспекти створення та розвитку бізнесу з догляду та розвитку дітей раннього віку на дому.

Після проходження курсу найвмотивованіші 5 учасниць отримають фінансову допомогу в гривневому еквіваленті (до 5 000 доларів США) кожна, для відкриття свого дитячого садка на дому.

Аби долучитись заповніть гугл-форму за посиланням

Заявки приймаються до 28 січня 2024 року.

Для запитань та роз’яснень звертайтеся за адресою: homebased.ececservices@gmail.com

Також, є гранти для ветеранів: можливість розпочати власну справу або розвивати бізнес. Вже 762 підприємці отримали кошти на створення або розвиток власного бізнесу за програмою "єРобота. Власна справа".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.