Головні новини
Обухів
Київщина-суспільство
Політика

Земельний скандал на Київщині: Дубинського звинувачують у тиску на органи самоуправління та влади області


Адвокат Олексій Шевчук під час пресконференції публічно заявив, що позафракційний депутат Верховної Ради Олександр Дубинський для отримання впливу на розподіл земельних ділянок організовує тиск на органи влади Київської області. Протягом року зібрано велику кількість матеріалів з приводу земель на Київщині, які передано в правоохоронні органи області. Адвокат назвав перелік осіб, через яких Дубінський таємно здійснює свій вплив та які безпосередньо реалізують протиправні та злочині вказівки депутата ВРУ.


Про це Олексій Шевчук повідомив на брифінгу в пресцентрі інформаційного агентства Українські Новини.

Також він зазначив, що народний депутат таємно намагається займатися питаннями розподілу земель в Києві і Київській області, зокрема, він здійснює свій вплив на Київську область.

Шевчук повідомив, що під час проведення збору матеріалів та адвокаційної діяльності вони зустрілися з серйозним тиском з боку депутата Дубінського, в тому числі з провокаціями, щодо їх професійної діяльності, а також із загрозою для їх сімей, дітей та близьких.

Адвокат громади Київської області Вадим Колокольников повідомив, що на Обухівський відділ поліції почався тиск: "працівники тримаються, але він не знає наскільки їх вистачить".

"Каталізатором цієї ситуації став той факт, що було переобрано голову правління (Садового товариства " Горобина ") і всіх членів правління. Це було відповідним чином оформлено. Тоді почалися погрози. Тоді ми дізналися від пана Новосела (колишнього голови правління), що у нас будуть проблеми, ми дізналися, що у нього є заступники ", - зазначив Колокольников.

Головред видання "Спеціальні кореспонденти" Олександр Шатний повідомив, що Дубинський на місцевих виборах підтримував команду, яка понад більше 5 років в смт Коцюбинське намагається розділити Біличанскій ліс під Києвом, що нині входить до складу Національного парку "Голосіївський" на приватні ділянки під забудову.

"Вони вже поділені, вони вже незаконно кілька разів змінювали селищного голову Ольгу Матюшина, яка з командою" Удар ", поки тримають оборону", - повідомив Шатний.

Наприкінці брифінгу Шевчук заявив, що Дубинський, прикриваючись мандатом народного депутата продовжує чинити тиск на владу Київської області і намагається розставляти своїх людей навіть в садових кооперативах. Він намагається в різних частинах області: зокрема в Бучанському, Обухівському, Фастівському районах заволодівати ділянками, які є заповідним фондом.

Під час згаданого брифінгу було викликано поліцію через загрозу атаки на прес-центр. В закритий зал, де проводилася прес-конференція почали ломитися 20 невідомих озброєних людей. Їх зупинили правоохоронці. За словами Шевчука, "це були люди Дубинського, які намагалися зірвати прес-конференцію і провести провокації".

Нагадаємо про журналістське розслідування ІА Погляд: Відпрацьований матеріал: як Дубінський зруйнував власну кар’єру

Та резонансну новину: Як Дубінський продав “Слугу народу” Карплюку і Нельзіну та працював на Антимайдан

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.