#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

​​Зеленський попросив Америку посилити санкції проти Росії

21.05.2019 Гапон Юлія 000

Володимир Зеленський висловив надію на зустріч з президентом США Дональдом Трампом найближчим часом.

Президент України Володимир Зеленський прийняв представників адміністрації США і конгресу, які прибули до Києва для участі в церемонії інавгурації. Він обговорив з ними питання реформ і протидії агресії РФ, повідомляє прес-служба президента України в понеділок, 20 травня.

З американської сторони у зустрічі взяли участь міністр енергетики США Рік Перрі, спеціальний представник Держдепу з питань України Курт Волкер і сенатор Рон Джонсон.

Зазначається, що Зеленський подякував США за лідерство в справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності України і за допомогу в просуванні внутрішніх реформ.

"США є потужним і дуже серйозним партнером для України, перш за все, в подоланні агресії Росії. Самостійно подолати російську агресію на Донбасі і в Криму ми не зможемо. Тому нам потрібна ваша допомога, - сказав він. - Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ".

Зеленський також подякував США за допомогу у сфері безпеки і додав, що готовий втілювати прозорі, відкриті і демократичні реформи в Україні.

"У нас є дуже хороший приклад - це ваша країна. Реформування України в цілому, у всіх галузях, буде відбуватися не після припинення вогню на Донбасі, а паралельно. Тому що нам це потрібно. Ми хочемо стати європейською країною в плані цінностей і прозорості", - сказав президент України.

Зеленський подякував президенту США Дональдові Трампу за привітання і висловив надію на зустріч найближчим часом.

Глава держави також наголосив на важливості подальшого комплексного розвитку українсько-американського стратегічного партнерства, перш за все, шляхом реалізації взаємовигідних програм співробітництва в енергетичній сфері і поглиблення взаємодії у сфері безпеки.

Джерело: Корреспондент.net