Новини
За кордоном

Зеленський звинуватив Німеччину у зриві закупівель оборонної зброї

Володимир Зеленський дав інтерв'ю італійській газеті La Repubblica.

Зеленський звинуватив Німеччину у зриві закупівель оборонної зброї - зображення
Фото: Офіс Президента України

Відповідаючи на запитання щодо загрози російських військ на кордоні, Володимир Зеленський звинуватив Німеччину у зриві закупівель оборонної зброї в Україну, а саме постачанні по лінії НАТО протидронних рушниць та протиснайперських систем.

 «Невже ми на восьмому році війни не маємо на них права? Очевидно, що маємо. Будь-яка демократична держава, яка захищається від агресії, повинна мати право на придбання подібних оборонних інструментів. Але в деяких столицях, як і раніше, перемагає страх», - наголосив глава держави.

Також він додав, що після переговорів Байдена та Путіна виник ще один простір для ескалації – в Азовському морі, де 70% акваторії перекрито Росією. А також, Володимир Зеленський додав, що після запуску Північного потоку-2, безпека Європи буде під загрозою.

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що Німеччина блокує постачання зброї в Україну придбаної через НАТО.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.