#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
Політика

Зеленський запросив Орбана в Україну

21.06.2022
Розмову президент України з угорським лідером назвав "плідною".

Зеленський запросив Орбана в Україну - зображення
Фото: ОП

21 травня президент Володимир Зеленський мав переговори із прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном і запросив його приїхати в Україну. Про це глава держави написав на своїй Twitter-сторінці.

За словами глави держави, під час переговорів домовився з Орбаном про посилення співпраці в енергетичній сфері між країнами. Крім того президент України подякував Угорщині за підтримку надання статусу кандидата на вступ у ЄС для України.

"Подякував за підтримку суверенітету України і надання притулку українцям під час війни", –

президент України Володимир Зеленський

Зеленський запросив Орбана в Україну - зображення

Загалом Зеленський охарактеризував розмову з Орбаном як "плідну".

До слова, нещодавно стало відомо, що Угорщина на саміті лідерів Євросоюзу підтримає надання Україні статусу кандидата на вступ у ЄС.

Нагадаємо, за словами Зеленського, 20 червня почався історичний тиждень, коли Україна нарешті Європейська рада має вирішити чи надавати Україні статус кандидата ЄС.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.