#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Події

Зеленський у Запоріжжі відкрив найбільший у країні вантовий міст (ВІДЕО)

22.01.2022
Новий міст зʼєднав два береги Дніпра і став найвищим в Україні.

У День Соборності України у Запоріжжі за присутності президента Володимира Зеленського відкрили найвищий в Україні вантовий міст.

Висота його пілонів становить 166 метрів, а довжина самого моста — 660 метрів. Побудувала конструкцію в рамках програми "Велике будівництво" турецька компанія Onur Group Ukraine. Він є частиною 9-кілометрової автотранспортної магістралі, яку будують ще з 2004 року.

"Сьогодні ми об’єднуємо нашу державу не лише словами. Сьогодні ми відкриваємо найвищий міст в Україні. Його почали... десь у 2004 році. Діти, які були тоді народжені, – повнолітні, ціле покоління… Цей міст називали монументом корупції багато років. Нехай відтепер це буде монумент єдності", – сказав Зеленський під час церемонії відкриття конструкції.

Напередодні відкриття вантовий міст випробували на міцність 30 вантажних автомобілів вагою 32 тонни кожен. Також після відкриття мостом урочисто проїхав транспорт Держслужби з надзвичайних ситуацій, поліції та медиків і автомобілі з прапорами України, а у небі пролетів вертоліт із великим стягом.

Нагадаємо, минулого року в рамках "Великого будівництва" в Україні оновили понад 5 тисяч кілометрів автодоріг. В дорожнє будівництво інвестували 106 мільярдів гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.