Новини
Україна

Зеленський провів спеціальну нараду щодо роботи з НАТО (ВІДЕО)

Одна з ключових нарад за участю глави держави — цьогорічна співпраця України та Північноатлантичного Альянсу, а також її перспективи.

Президент України Володимир Зеленський повідомив 1 квітня, що провів спеціальну нараду щодо роботи з НАТО стосовно сумісності та перспектив на 2024 рік.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

"Провів сьогодні спеціальну нараду щодо нашої роботи з Альянсом стосовно сумісності та перспектив на цей рік. Усі наші міжнародники були, міністр оборони, міжнародна команда міністерства. Цей рік ставить перед відносинами між Україною та НАТО кілька фундаментальних питань".

Зокрема, як зазначив глава держави, це стосується саміту у Вашингтоні і багатьох інших аспектів взаємодії.

Нагадаємо, Володимир Зеленський відвідав відновлений Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації. У 2022 році глава держави передав на відновлення цього закладу премію в розмірі 100 тис. дол., яку отримав із присудженням медалі Свободи.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.