Новини
Суспільство
Дати
Україна-суспільство

Зеленський привітав українців з Днем Незалежності

Президент зазначив, що хоча цьогоріч українці зустрічають цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемоги України.

Зеленський привітав українців з Днем Незалежності - зображення

Президент Володимир Зеленський привітав українців із Днем Незалежності. Глава держави зазначив, що 24 лютого, коли росія вторглася в Україну, фактично відбувся другий всеукраїнський референдум, коли сказати незалежності "так" треба було не в бюлетені, а в душі й совісті.

"Ми вільний народ незалежної України. Після шести місяців, коли нас намагаються знищити, ми вільний народ незалежної України. І це правда про наше майбутнє. Вільний народ незалежної України. Півроку тому росія оголосила нам війну. 24 лютого вся Україна почула вибухи й постріли. І 24 серпня не мала почути слів "з Днем Незалежності". 24 лютого нам казали: у вас немає шансів. 24 серпня ми кажемо: з Днем Незалежності, Україно!", –

президент України Володимир Зеленський

Зеленський нагадав, що з початку війни український народ бореться за свою незалежність і мужність українців надихнула весь світ.

"Хтось казав, що Європа більше не гравець. Слабка, роз'єднана, пассивна, сонна. Україна розбудила весь континент. Європа виходить на площі. Європа вводить жорсткі санкції. Європа одноголосно визнає – Україна майбутній член Євросозу", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави зазначив, що цьогоріч українці вимушені зустрічати це свято в різних місцях, хтось - в окопах і бліндажах, в танках і БМП, на морі і в повітрі - бореться за незалежність на передовій. А хтось - в дорозі, в авто, вантажівках і поїздах - бореться за незалежність, доставляючи необхідне тим, хто на передовій.

"Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемога України! Ми об’єдналися. З Днем Незалежності, Україно! Слава Україні!", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, 23 серпня Україна відзначала День Державного прапора.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.