Новини
Україна

Зеленський поговорив із Сирським і Умєровим: Кожний день російських втрат наближає мир (ВІДЕО)

Очільник зазначив про збільшення систем ППО і пошук нових комплексів для захисту неба. Для цього українська влада співпрацює з нашими партнерами.

резидент Володимир Зеленський після розмови з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським наголосив, що російська армія повинна нести втрати щодня.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

"Щойно була доповідь головкома Сирського – про найбільш гарячі точки фронту. Часів Яр та інші ключові напрямки на Донеччині: Покровський, Курахівський, а також Харківщина – Купʼянський напрямок. Наші позиції, наші результати...

Доповів сьогодні головком і щодо ураження цілей на окупованій території – реалізовані операції та підготовка запланованих. Російська армія повинна нести втрати щодня, і кожен такий день – російських втрат – наближає для нас такий потрібний мир".

Зеленський також розповів, що говорив із міністром оборони Рустемом Умєровим, зокрема про протиповітряну оборону.

"Робимо все можливе, контактуємо з усіма можливими партнерами, щоб збільшити захист неба – збільшити кількість та якість систем ППО в руках наших воїнів. Кожен лідер і кожна країна, які в цьому допомагають, є справжніми рятівниками життя".

Нагадаємо, Зеленський у суботу, 20 квітня під час вечірнього звернення, наголосив, що саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок, заснований на правилах і передбачуваності життя для всіх народів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.