Новини Київської області
Біла Церква

Здобутки плавців з Білої Церкви на міжнародному турнірі

В Тернополі відбувся І-ий міжнародний турнір з плавання "Orange Masters Cup/Orange Generation Cup".

Вихованки комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту" показали високі результати.

Обараз Наталія – здобула золоту нагороду на дистанції 200м в/с, срібні на дистанціях 50м в/с, 100м в/с та в багатоборстві, а на дистанції 100м н/с посіла третє місце.

Батаєва Дарина – виборола золоту нагороду на дистанції 200м н/с, срібні на дистанціях 50м н/с, 100м н/с , в багатоборстві та на дистанції 50 м брас здобула бронзову нагороду.

Ліцеїстки відділення плавання не лише стартували на змаганнях, а й прийняли участь у майстер класі від Бо Якобсена "Сучасні тенденції в техніці плавання."

"Вітаємо наших спортсменок та їх тренера Тищінську Олену Олександрівну", - йдеться на сторінці сполртліцею.