Здобутки плавців з Білої Церкви на міжнародному турнірі
В Тернополі відбувся І-ий міжнародний турнір з плавання "Orange Masters Cup/Orange Generation Cup".
Вихованки комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту" показали високі результати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70825563_2352662758149400_3820390447927263232_n.jpg)
Обараз Наталія – здобула золоту нагороду на дистанції 200м в/с, срібні на дистанціях 50м в/с, 100м в/с та в багатоборстві, а на дистанції 100м н/с посіла третє місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70366469_2352663661482643_5769263589705646080_n.jpg)
Батаєва Дарина – виборола золоту нагороду на дистанції 200м н/с, срібні на дистанціях 50м н/с, 100м н/с , в багатоборстві та на дистанції 50 м брас здобула бронзову нагороду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70538337_2352664474815895_1850674233588318208_n.jpg)
Ліцеїстки відділення плавання не лише стартували на змаганнях, а й прийняли участь у майстер класі від Бо Якобсена "Сучасні тенденції в техніці плавання."
"Вітаємо наших спортсменок та їх тренера Тищінську Олену Олександрівну", - йдеться на сторінці сполртліцею.