Збирав обліпиху - обікрав медпрацівників: у Броварах затримали крадія
28 вересня 2020 року у Броварській лікарні група швидкого реагування "Комкон" затримала зловмисника.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-29_08-33-35.jpg)
На пульт цілодобової охорони "Комкон" надійшов телефонний виклик від співробітників Броварської лікарні (ББКЛ), що по вулиці Шевченка, 14, йдеться в повідомленні на сторінці служби безпеки "Комкон".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120454999_3492944550761553_7360076819569695540_o.jpg)
На місці події з'ясувалось, що до роздягальні співробітників в БАК-лабораторії лікарні пробрався незнайомий чоловік. Медсестра одразу викликала групу швидкого реагування. ГШР затримала вказану особу в приміщенні роздягальні на гарячому. Затриманий намагався втекти з грошима і коштовними речами, які взяв з одежі і особистих речей співробітників лікарні. Затриманий, Мамут Ф.Е. 1995 року народження, проживаючий у місті Борислав Львівської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-29_08-33-36.jpg)
З його слів, приїхав до Броварів зустрітись з братом, але щось не склалось, тому дістався до лікарні "назбирати обліпихи"... Затриманого передали поліції.
Нагадаємо, що у Броварах затримали молодика, який викрав авто та напідпитку спричинив ДТП.
Фото - зі сторінки КОМКОН