#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

Збирав обліпиху - обікрав медпрацівників: у Броварах затримали крадія

29.09.2020 0 Руслан Семенець 0

28 вересня 2020 року у Броварській лікарні група швидкого реагування "Комкон" затримала зловмисника.

На пульт цілодобової охорони "Комкон" надійшов телефонний виклик від співробітників Броварської лікарні (ББКЛ), що по вулиці Шевченка, 14, йдеться в повідомленні на сторінці служби безпеки "Комкон".

На місці події з'ясувалось, що до роздягальні співробітників в БАК-лабораторії лікарні пробрався незнайомий чоловік. Медсестра одразу викликала групу швидкого реагування. ГШР затримала вказану особу в приміщенні роздягальні на гарячому. Затриманий намагався втекти з грошима і коштовними речами, які взяв з одежі і особистих речей співробітників лікарні. Затриманий, Мамут Ф.Е. 1995 року народження, проживаючий у місті Борислав Львівської області.

З його слів, приїхав до Броварів зустрітись з братом, але щось не склалось, тому дістався до лікарні "назбирати обліпихи"... Затриманого передали поліції.

Нагадаємо, що у Броварах затримали молодика, який викрав авто та напідпитку спричинив ДТП.

Фото - зі сторінки КОМКОН