#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Збройні сили України продемонстрували міць свого озброєння (ВІДЕО)

24.12.2021
Штаб операції Об'єднаних сил оприлюднив відео бойових стрільб із протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» на Донбасі.

Вперше комплекси «Джавелін» застосували на Донеччині. Вони можуть знищувати танки на відстані до 5 км. Головна перевага – легкість в управлінні.

«Один постріл – одна бронеціль». Саме так ООС підписали відео стрільби з протитанкового комплексу.

Ракета після пуску може сама наводитися на ціль, що дозволяє досягати майже стовідсоткової точності стрільби. Зараз на озброєнні ЗСУ майже 100 пускових установок та близько 500 ракет до «Джавелінів». Їх можуть застосувати на Донбасі у разі повномасштабного російського вторгнення.

Нагадаємо, на початку 2020 року у США почали виробляти протитанкові комплекси «Джавелін» для України.

Раніше повідомлялося, що через загрозу вторгнення Російської Федерації в Україну, прикордонники продовжують зміцнювати кордони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube