#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Заяви на отримання 8 тисяч гривень ФОПи можуть подавати до 31 грудня

22.12.2020 Косянчук Інна 0

Міністерство соціальної політики повідомляє про продовження терміну подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам.

Кабінет міністрів продовжив термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн ФОПам та найманим працівникам. Це, як нагадує Міністерство соціальної політики, можна зробити до 31 грудня.

Для того, щоб одержати таку допомогу, потрібно заповнити електронну заяву через мобільний додаток порталу Дія за посиланням.

«Для отримання одноразової допомоги застрахованим особам заява заповнюється виключно в електронній формі з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка Порталу Дія», - звертає увагу Міністерство соціальної політики.

Як повідомляв «Погляд», Міністерство у справах ветеранів очолила жінка.

Також «Погляд» інформував, чи можливий перехід населеного пункту з однієї ОТГ до іншої, та чи можна відкликати депутата місцевої ради.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.