Буча
Події

Завтра у Бучі пройдуть громадські слухання щодо внесення змін до генплану міста

Взяти участь в обговореннях можуть усі, хто зареєстрований на території міста Буча.

Завтра у Бучі пройдуть громадські слухання щодо внесення змін до генплану міста - зображення

Як повідомила пресслужба Бучанської міської ради, 14 грудня відбудуться громадські слухання стосовно внесення змін до генерального плану міста.

Слухання пройдуть у приміщенні будинку культури за адресою вул. Пушкінська, 61-в.

"Запрошуємо всіх охочих, зареєстрованих на території м. Буча Київської області, що передбачено пп. 1, п. 1, ст.1  ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку" (громадськість - одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування)", - йдеться у повідомленні

Щоб взяти участь у слуханнях, учасникам потрібно мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує місце реєстрації в Бучі.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм.

Як повідомлялося раніше, у Бучі відкрили перший центр "Дія.Бізнес". Головне завдання його роботи - допомогти майбутнім та вже існуючим підприємцям з розвитком малого та середнього бізнесу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.