#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Київ

Завершилася реконструкція залізничної станції Видубичі

09.06.2020 Оксана Кириленко 0

Залізниця, автотранспорт, метро та авіатранспорт поєднані у єдину логістичну мережу.

Завдяки новій високій пасажирській платформі станція зможе приймати пасажирів Kyiv Boryspil Express та швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Також на станції побудовано нові сходи та касовий павільйон, змонтовано навіс платформи з водостічною системою, облаштовано електроосвітлення, гучномовне оповіщення, інформаційні табло, виконано благоустрій території. Також, враховуючи потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп, буде встановлено пересувну платформу.

Попередній голова "Укрзалізниці" Євген Кравцов зазначав, що "Видубичі" після реконструкції стануть унікальним транспортним хабом.

«Для нашої країни це буде унікальний транспортний хаб, який фактично об'єднає автобусні перевезення, залізницю, метро та авіатранспорт. Тому пасажир, який, наприклад, з Обухова подорожує на відпочинок за кордон, зможе автобусом доїхати до транспортного вузла "Видубичі", там здійснити зручну пересадку на експрес і вже менш ніж за 30 хвилин бути в аеропорту», - сказав Кравцов.

Зазначимо, 26 травня міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання щодо запуску міської електрички, зауважив, що міська електричка відновить свою роботу разом з усім залізничним транспортом України.

Згідно з повідомленням Служби міських залізничних перевезень КП «Київпастранс», з 8 червня відновилося курсування міських електропоїздів у напрямках «Станція Троєщина – станція Троєщина-2 – станція Почайна» та у зворотньому: «Станція Почайна – станція Троєщина-2 – станція Троєщина».