Завершується оновлення дитячих садків Миронівки
Завершується ремонт у дитячих садках міста. Влада Миронівки, відповідно до заявок завідуючих, потурбувалася про те, щоб дітлахи прийшли в оновлені та затишні приміщення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67565136_483848539070286_3024775287083630592_n.jpg)
В ДНЗ "Цукринка" зроблено стелю, покладено лінолеум у дитячій спальні однієї з груп, проведено ремонт системи водопостачання, встановлено нові перила біля сходів в ясельну групу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67454351_483848782403595_3822447960600346624_n.jpg)
У "Сонечку" зробили капітальний ремонт харчоблоку та котельні, відремонтували стелю та поклеїли шпалери у роздягальні та групі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67793110_483848885736918_6552898489032900608_n.jpg)
"Світлячок" може "похизуватися" капітальним оновленням туалетної кімнати в одній із груп. Крім ремонту стін та підлоги тут встановили нові рукомийники та душову. А в музичній залі відтепер нова підлога та сучасні шпалери.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67491260_483848965736910_4292198244684922880_n.jpg)
В усіх садочках пофарбували дитячі павільйони та споруди на літніх майданчиках, внутрішні сходинки та підлогу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67777500_483848549070285_3396121943361978368_n.jpg)
Інформація та фото зі сторінки Миронівської міської ради