#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

Завдяки молоді в Українці буде багато новинок

15.05.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Завдяки Молодіжним проектам в місті планується реалізація тих ідей, які запропонували учасники цієї програми. Нагадаємо, що всього було подано 12 заявок на загальну суму близько 500 000 грн. Але сума, яка складала весь бюджет, дорівнює 250 000 грн. Вибирати членам комісії було не легко.

Спеціальна комісія вирішила, що найбільше цікаві ті проекти, які охоплюють велику кількість людей та направлені на розвиток усієї громади. 

   Зацікавила графіті-акція «Безпечний перехід», завдяки якій перед «зебрами» будуть по трафарету наноситись попереджуючі малюнки по типу «візьми дитину за руку», «злізь з велосипеду», та тому подібні. Одобрили два проекти по догляду за безпритульними тваринами. Планується виділення грошей на профілактичний проект проти наркоманії, на літню дитячу анімацію, на проведення Школи ораторського мистецтва, на організацію фотозони «Перші миті життя» при виписці з пологового будинку. Ще одна, але велика фотозона у вигляді сердця може зовсім скоро з`явитися в Українці. Один масштабний проект, ЧистоCity (по впровадженню концепції Нуль відходів та сортування сміття) фінансово також підтримали. Зауважимо, що завдяки волонтерам він вже діє в нашому місті, відтепер з фінансуванням він набуде ще більшої якості. 

   Ті проекти, які не увійшли в список переможців, будуть передані на розгляд Бізнес ради, яка створена в місті. У номінантів буде можливість там зацікавити інвесторів в реалізації свого проекту. 

   Для тих, хто отримав згоду комісії, чекати залишилося не довго. Вже наступного місяця депутати повинні затвердити проекти і виділити на їх реалізацію відповідні суми.