#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

Заступник міського голови Маркушин про хлорування: невігластво чи свідома маніпуляція?

22.04.2019 Погляд Погляд Погляд

Тендер на "будівництво станції по знезалізненню води” в Ірпені наразі відмінено. Таке повідомлення нещодавно з'явилось на сайті на сайті публічних державних закупівель Прозорро. Офіційна підстава зазначена наступним чином: «у зв'язку з необхідністю допрацювати, відкоригувати і перевірити технічні та інші вимоги до предмету закупівлі".

Дописувачі у соцмережах висловлюють припущення, що це стало наслідком обурення ірпінців і дискусій в групах щодо рішення міськради хлорувати місцеву воду.

Нагадаємо, днями місцеві ЗМІ поширили інформацію про те, що Ірпінська міська рада закуплятиме на 50 мільйонів гривень обладнання для хлорування води, хоч на це і немає особливої потреби. Варто зазначити, що підставою для матеріалу було не що інше, як відкрита публічно інформація на сайті Прозорро, з я кою можна ознайомитись за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-04-11-003157-a 

Варто сказати, що на запит до  “Ірпіньводоканал” щодо намірів мерії хлорувати воду, автор статі відповіді не отримав. Натомість колишній очільник підприємства Олександр Маркушин, який ще недавно переконував всіх, що “знає про воду все”, виклав власне “емоційне” трактування рішення міськради в соцмережі, де назвав матеріал “фейковим”, не надавши жодного факту в якості спростування інформації.