#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Засновник Linux більше не програмує. Лінус Торвальдс розповів про свою діяльність

06.07.2020 Олена Стець 0

Лінус Торвальдс (Linus Torvalds), легендарний батько-засновник Linux, нещодавно давав інтерв’ю віцепрезиденту VMware Дірку Хонделу (Dirk Hohndel) на конференції Open Source Summit / Embedded Linux Conference Europe. Де зазначив, що основна його діяльність зараз - читати й писати електронні листи.

У ході бесіди Торвальдс розвінчав чинний міф про те, що він, як і раніше, приділяє багато часу програмуванню. Багато користувачів вірять у це, оскільки оновлення ядра Linux проходять через його руки. Торвальдс пояснив, що насправді він зараз взагалі не програмує, і витрачає більшу частину часу на читання і написання електронних листів.

Торвальдс заявив: «Я читаю листи, я пишу листи, але я більше взагалі не займаюся програмуванням».

Лінус Торвальдс також зазначив, що зазвичай він пише псевдо-код у клієнті електронної пошти під час обговорення чергових пропозицій коду для оновлення ядра. Торвальдс підкреслив: «Я більше не програміст».

Читайте також: