Замов вікна та отримай крадіїв : в Обухові діє група квартирних злодіїв
Містом шириться інформація про маскування крадіїв під представників віконного бізнесу, які грабують обухівчан.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56917937_828869167495911_2044822754120695808_n.jpg)
Нещодавно в одній з місцевих інтернет - спільнот з’явилася інформація про те, що у місті під приводом кантори, що продає металопластикові вікна, орудують квартирні крадії.
Автор посту попереджав обухівчан про те, що по багатоквартирних будинках ходять підозрілі особи та пропонують свої послуги з продажу вікон.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56764732_376643349847363_4087541657166151680_n.jpg)
У коментарях люди описували і прикмети спільниці так званих продавців вікон. Скоріш за все, жінка виступала у ролі людини, яка повинна викликати довіру у господарів квартири. Адже саме вона усілякими зусиллями прагнула потрапити до оселі обухівчан, щоб отримати інформацію для своїх «бізнес-колег».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56965588_271605693717673_6689431724096487424_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56449006_288357938731432_8248468499941294080_n.jpg)
Слід зазначити, що окрім торгівлі, у квартирних крадіїв можуть бути й інші прикриття, щоб заради наживи зацікавитися вашою оселею. Це також можуть бути «представники» газової чи соціальної служб без відповідних посвідчень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56610413_423336701564561_3686340580134092800_n.jpg)
Мешканцям же слід виважено обирати ті чи інші товари та послуги, прислуховуючись до рекомендацій та відгуків знайомих, а також людей, котрі вже користувались даними пропозиціями.
фото з відкритих джерел інтернет