#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Кримінальні новини
Київ

Замість запчастин українець хотів надіслати поштою за кордон кулемет

18.12.2020 Надiя Проценко 0

Київські митники не допустили вивезення з території України смертоносну зброю, яка була розроблена в нацистській Німеччині і прийнята на озброєння Вермахту у 1942 році. Йдеться про так звану «циркулярну пилку Гітлера» або «газонокосарку» – кулемет MG 42.

Відправник, житель Буковини, завбачливо загорнув кулемет у фольгу, зазначивши у декларації, що в посилці знаходяться запчастини. Проте це йому не допомогло, зазначають на митниці.

Кулемет, що мав поїхати до Франції, побачили на сканері митники.

Оскільки українським законодавством у міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати вогнепальну зброю усіх видів та боєприпаси до неї, кулемет вилучено та скеровано на експертизу.

Французький отримувач залишився без зброї.  Щодо українського відправника митницею розглядається питання складання протоколу про порушення митних правил.

Довідково:

Кулемет MG 42 здійснював 1200-1300 пострілів за хвилину та дозволяв вести прицільний вогонь на відстань до 2000 метрів. При цьому заміна ствола в нього здійснювалася лише однією людиною за 6–10 секунд.

«Погляд» також повідомляв, як українці замовляють насіння канабісу міжнародною поштою.

Читайте також, що в Україну пересилали поштою психотропів на 1,3 млн грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.