#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Україна-суспільство
Київ

Замість Billa буде Novus: антимонопольний комітет надав дозвіл

23.10.2020 0 Дар'я Сафронова 0

АМКУ надав дозвіл на придбання компанією Novus частки у статутному капіталі ПІІ «Білла-Україна» у розмірі 100%.

Фото: АМКУ

Як зазначає Антимонопольний комітет України, Novus зможе придбати «Білла-Україна» в межах міст Києва, Борисполя та Ірпеня. Novus також отримає право надавати в оренду (суборенду) комерційну нерухомість під торгівлю в місті Києві.

Як раніше повідомляв «Погляд», у вересні власниця ТОВ «Новус Україна» – компанія Consul Trade House UAB (Литва) уклала угоду з Rewe International AGо (Австрія) щодо придбання 100% частки у статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями «Білла-Україна», що розвиває в Україні мережу супермаркетів Billa.

АМКУ прийняв рішення, що продаж «Білла-Україна» для групи Novus не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Сукупні частки компаній на ринках (2018-2020 рр)

  • 10–15 % на ринках роздрібної торгівлі продовольчими товарами (найбільша сукупна частка не досягає 17 % в Ірпені за результатами 2019 року);
  • <5 % на ринках роздрібної торгівлі непродовольчими товарами;
  • <5 % на ринку надання в оренду (суборенду) комерційної нерухомості під торгівлю.
Фото: pixabay

Нагадаємо, «Погляд» інформував, які продукти харчування подорожчали в Україні останнім часом.