За викрадення мотоцикла двом жителям Білої Церкви світить до 5 років
Двоє чоловіків викрали з гаража мотоцикл і потім продали. Новий власник переобладнав мототранспорт на свій лад. Однак це не завадило поліцейським його розшукати, а справжньому власнику - опізнати свій транспортний засіб.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120201551_3365586166829865_4325591867036743884_o.jpg)
Як повідомляє Поліція Київської області, про зникнення дороговартісного мотоцикла до поліції повідомив 41-річний житель Білої Церкви та надав прикмети. Під час проведення розшукових заходів оперативники встановили осіб, причетних до злочину. Ними виявились двоє 31-річних чоловіків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120615671_3365585940163221_5681307666250296656_o.jpg)
Викрадений мотоцикл вдалося розшукати у сусідньому районі – на Сквирщині, у нього вже був новий «власник». Як з’ясувалось, зловмисники запримітили мотоцикл у сусідньому гаражі, тоді в них і виник злочинний умисел. Вночі вони вибили цеглу, відчинили гараж зсередини та заволоділи мотоциклом. Потім його продали, а гроші витратили на власний розсуд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120657424_3365585753496573_7151037833079316343_o.jpg)
Поліцейські вилучили мотоцикл та повернули його законному власнику. Наразі слідчі за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури повідомили обом зловмисникам про підозру за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
Раніше «Погляд» повідомляв, що у Білій Церкві розшукують винуватця ДТП.
Читайте також про те, як у столичних дворах вночі ловили викрадача мотоцикла.