#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Чорнобиль
Пригоди

За вихідні у зоні відчуження ЧАЕС виявили 9 порушників

09.06.2020 Руслан Семенець 0

На спецлінію «102» звернувся 28-річний житель Києва, який заблукав у районі міста Прип’ять, що в зоні відчуження ЧАЕС та попросив поліцейських забрати його.

Правоохоронці оперативно відреагували на повідомлення і розшукали молодика. Втім, за порушення вимог режиму радіаційної безпеки на чоловіка склали адмінпротокол.

Також під час патрулювання, працівники поліції виявили 3-х шукачів екстриму поблизу об’єкту «Чорнобиль-2». Другу групу туристів-порушників виявили у відселеному селі Бички. Ще один чоловік без відповідних дозвільних документів перебував у місті Прип’ять.   

Загалом минулих вихідних правоохоронці виявили 9 громадян, які незаконно проникли до Чорнобильської зони, минаючи контрольно-пропускні пункти.

У відношенні даних громадян складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує стягнення штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали адміністративних справ направлені до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення, повідомляє поліція Київщини. 

Раніше повідомлялося, що на Васильківщині жінка нелегально вирощувала коноплю, співробітниками Калинівського відділення поліції було вилучено 42 кущі.