Новини
Київщина-суспільство
Автоновини
Київ

За скорочення кількості маршруток київським перевізникам погрожують розірванням договорів


Чиновники зреагували на скорочення випуску рухомого складу на маршрути.

Фото: КМДА

Нагадаємо, у Києві водії відмовляються працювати у локдаун. Перевізники спочатку вивели на маршрути до 80% наявного транспорту, однак згодом були змушені зменшувати їхню кількість.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА звернув увагу приватних перевізників, що кількість рухомого складу на маршрутах та дотримання певного інтервалу руху - одна із основних умов, визначених договорами на надання послуг із перевезення пасажирів.

Тож у разі невипуску визначеної кількості автобусів із перевізниками будуть змушені розірвати договори у порядку, визначеному чинним законодавством, та оголосити конкурс на визначення нових перевізників, які б забезпечили належне перевезення пасажирів.

Раніше "Погляд" писав, що у Києві зросла вартість проїзду маршрутками: список тут. А врегулювати питання підвищення перевезень має місцева влада.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.