Новини
Автоновини
Київ

За несплачені штрафи: в Україні почали вилучати авто за борги


Державна виконавча служба почала програму протидії злісним неплатникам штрафів за перевищення швидкості і водіння у нетверезому стані.

Фото: pixabay.com

У Києві під дію нових правил потрапив місцевий житель. У нього назбиралося аж 25 несплачених штрафів за перевищення швидкості. Про це написав у Facebook заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

«За підтримки колег з МВС, оголошуємо законний «бій» злісним порушникам швидкісного режиму в місті та нетверезим водіям. Почали з Олексія Олександрович - власника Тойоти».

Андрій Гайченко

Він пояснив, що у водія, чиє авто конфіскувала Державна виконавча служба, накопичилося 25 несплачених штрафів, зокрема, за кермування вулицями міста зі швидкістю 147 км\год.

Нагадаємо, в Україні завершилося пільгове розмитнення “Євроблях”. Так патрульна поліція з 11 листопада зупинятиме нерозмитнені “Євробляхи” і накладатиме на їх власників штрафи від 8,5 тис. грн. Крім цього, поліція передаватиме дані про ці авто до Держмитслужби. 

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.