Новини
Війна з Росією

За два тижні на Харківщині звільнено майже 100 населених пунктів

07.10.2022
На Слобожанщині взято під контроль понад 2400 квадратних кілометрів.

За два тижні на Харківщині звільнено майже 100 населених пунктів - зображення

За 16 днів українським військам вдалося звільнити від російських окупантів 93 населені пункти Харківської області. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу бригадний генерал Олексій Громов.

Загалом, з 21 вересня по 6 жовтня Силам оборони України вдалося просунутися вглиб оборони противника на 55 кілометрів.

"З 21 вересня нашим військам вдалося просунутися вглиб оборони противника на 55 кілометрів, встановити контроль над 93 населеними пунктами, взяти під контроль понад 2400 квадратних кілометрів Слобожанщини", –

заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу бригадний генерал Олексій Громов

Нагадаємо, також 6 жовтня Громов повідомив про ймовірність масових обстрілів на день народження путіна. Зазначається, що росіяни мають прив'язку до дат, тому можуть обстрілювати Україну як символічний "подарунок" очільникові кремля.

До слова, влітку попереджали, що росія може посилити обстріли у другій половині серпня. У результаті лише за 24 серпня ЗСУ "приземлили" 9 дев'ять ворожих безпілотників.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.