#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Вибори

За дотриманням виборчого законодавства електронними ЗМІ стежитиме спеціальна робоча група

05.07.2019 Косянчук Інна 0

Рішення про створення дорадчого органу ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення

На засіданні 4 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення (Нацрада) створила робочу групу для здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України у 2019 році. Керівником цієї робочої групи обрано заступницю голови Нацради Уляну Фещук.

Цей дорадчий орган здійснюватиме моніторинг телерадіопрограм. У межах діяльності група цілодобово аналізуватиме поширювані електронними ЗМІ повідомлення, пов’язані з ходом виборчої кампанії відповідно до законів «Про національну раду з питань телебачення і радіомовлення», «Про телебачення і радіомовлення» та «Про вибори народних депутатів України».

Окрім того, робоча група розглядатиме звернення і скарги від юридичних, фізичних осіб і представників політичних партій щодо питань, які пов’язані із діяльністю електронних ЗМІ під час передвиборчої кампанії.

Однак регулятор не має повноважень на застосування санкцій до мовників за виявлені порушення. То ж відповідну інформацію Нацрада передаватиме правоохоронцям, а також Центральній виборчій комісії.

До речі, така ж група на чолі з заступником голови Нацради Ольгою Герасим’юк діяла й під час президентських виборів.

Джерело: Укрінформ