Новини
Україна
Новини Київської області

За дощами на Україну прийдуть заморозки


Синоптики обіцяють, що вже завтра дощі прийдуть на всю територію України, а вже вслід за ними наступного тижня на Заході та Півночі України місцями можливі заморозки.

«11 квітня в Україні дощів побільшає. Випадатимуть опади нерівномірно, періодично, проте практично повсюди. На Півдні, у Центрі та на Сході ймовірні грози», – повідомила у соціальних мережах головний синоптик в Opogode Наталка Діденко. – «У Києві четвер обіцяє бути вологим, періодично дощ, періодично прояснення. За попередніми прогнозами, у першу половину наступного тижня на Заході та Півночі України місцями можливі заморозки. Терміни та райони буду уточнювати», – додала синоптик.

Як повідомляє Meteorology and Climatology Department of TSNUK, 10-14 квітня холодна повітряна маса визначатиме погоду в Україні. Прогнозується зниження температури повітря та невеликі дощі. На заході 10 квітня вдень до +7..+10, у центрі 11 квітня до +12..+16, на півночі 12 квітня до +7..+10, на сході 13 квітня до +13..+16. А от нНа півдні зниження буде незначне, до +15..+18.