#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Фастів

За допомогою «дрона» спіймали незаконних рибалок на Білоцерківщині і Фастівщині

29.06.2019 Надiя Проценко 0

Днями на водоймах Київщини під час рейду Київським рибоохоронним патрулем за підтримки громадських інспекторів рибоохорони, керівників сільських і селищних рад, Нацполіції та за допомогою «дрона» було зафіксовано 10 порушень правил рибальства.

За допомогою «дрона» спіймали незаконних рибалок на Білоцерківщині і Фастівщині

На р. Кам’янка в адмінмежах с. Дрозди Білоцерківського району задокументовано два грубих порушень правил рибальства. У першому випадку двоє чоловіків за допомогою сак-топтухи незаконно добули 176 раків загальною вагою 6 кг. Нанесені збитки становлять 4 488 грн. У другому випадку зафіксовано трьох громадян, які за допомогою «волока» впіймали: раки - 57 екз., ротань - 8 екз., плітка - 3 екз. та по одному екземпляру щуки, окуня і йоржа. Сума збитків становить 2 218,50 грн.

На р. Унава поблизу с. Півні Фастівського району було зафіксовано трьох порушників, які проводили незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою «волока». При перевірці патрульні виявили: раки - 235 екз., по 3 екз. щуки і плітки та по одному екземпляру карася та йоржа. Загальна вага водних біоресурсів склала 11 кг. Сума нанесених збитків становить 7 301,50 грн.

Крім того, на р. Роська та Роставиця виявлено та вилучено з водойм дві сітки, власників яких встановити не вдалося. Складено акти безгосподарського майна.

Усього у горе-рибалок було вилучено 18 кг незаконно виловлених раків та 3 кг риби, а також 2 «волока» та сак-топтуху. Загальна сума нанесених збитків становить понад 14 тисяч грн.

Свідомих громадян Київський Рибоохоронний Патруль просить повідомляти про порушення на «гарячу лінію» за номерами телефону: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.