#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

За добу відкрито 15 кримінальних «виборчих» проваджень

26.09.2020 1 Косянчук Інна 0

Упродовж доби 25 вересня правоохоронці отримали 159 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. 

Перебіг виборчого процесу супроводжується порушеннями виборчих норм. То ж поліцейські постійно отримують повідомлення, на які мають реагувати. Починаючи з 5 вересня зареєстровано 1083 заяви та повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Національна поліція України повідомила, з яких регіонів України надходить найбільше сигналів.

«Найбільше повідомлень зафіксовано у місті Києві – 27, 16 повідомлень – у Чернівецькій, 15 – у Київській, 13 – у Дніпропетровській, по 11 – у Кіровоградській, Одеській та Рівненській, 9 – у Вінницькій, 8 – у Чернігівській, по 5 – у Луганській та Херсонській, по 4 – у Донецькій, Тернопільській та Черкаській, по 3 – у Волинській та Закарпатській, по 2 – Запорізькій, Івано-Франківській та Миколаївській, по 1 – у Львівській, Полтавській, Сумській та Харківській областях», йдеться у повідомленні пресцентру Нацполіції.

А упродовж доби відкрито 15 кримінальних проваджень щодо порушення виборчого законодавства. Загалом же розпочато 100 проваджень. Із них 7 на Київщині, 6 - у столиці.

Як повідомляв «Погляд», стали відомі прізвища 13 кандидатів на пост міського голови Києва.