Новини
Україна
Україна-суспільство

З наступного року зарплати освітян зростуть на 20 відсотків


Очільник МОН Сергій Шкарлет зазначає, що міністерство тісно взаємодіє з профспілками щодо поступового збільшення коштів на оплату праці.

Фото з сайту Укрінформу

Посадові оклади освітян з 1 січня 2021 року збільшаться на 20%. Про це повідомляє міністерство освіти і науки на своїй Фейсбук-сторінці. І зауважує, що на 1 грудня 2021 року зростання становитиме 30% порівняно з квітнем цього року.  

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що міністерство також  підготувало законопроект, який стосується соціальних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам у разі захворювання на COVID-19. 

Шкарлет зауважив: «Ця пропозиція погоджена і ми чекаємо від президента внесення її до парламенту. Я думаю, що коли парламент запрацює, президент внесе цю пропозицію».

Також, за словами міністра, із профспілками є абсолютно тісна взаємодія щодо поступового збільшення коштів на оплату праці.

Як повідомляв «Погляд», понад 2 мільярди гривень спрямовується на програму «Здоров’я Київщини»

Також «Погляд» інформував, що конкурс імені Петра Яцика відбудеться в дистанційному форматі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.