З лютого в Бородянці транслюватимуть засідання селищної ради
У такий спосіб місцева влада прагне уникнути перекручування сказаного під час засідань та навішування ярликів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/01_rada2.jpg)
З лютого на всіх засіданнях сесій Бородянської селищної ради буде вестись відеозапис. Про це на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив селищний голова Олександр Сахарук.
«Аби рядом присутніх у залі осіб не перекручувалась і не викривлялась інформація, аби уникнути навішування негативних ярликів і відвертого перешкоджання роботі місцевого самоврядування», – озвучив причини нововведення селищний голова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/01_rada.jpg)
Проте це буде пряма трансляція, або відео у записі – наразі не зазначається.